CLVI Liceum
Ogólnokształcące Integracyjne
Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie

Historia

Bogdan Topa

Bogdan Topa - Nauczyciel historii, wosu, edb

Witam. Bogdan Topa. W zawodzie od 18 lat, pracowałem w gimnazjum i szkole podstawowej, ucząc historii, wiedzy o społeczeństwie, edukacji dla bezpieczeństwa, jak również wychowania do życia w rodzinie. Interesuje się sportem, literaturą, muzyką.  

Renata Zarzeczna

Renata Zarzeczna - Nauczyciel historii i etyki

Renata Zarzeczna - Nauczyciel historii i etyki Nauczyciel dyplomowany, jestem absolwentką UMCS w Lublinie na kierunkach filologia polska i historia. W mojej pracy najbardziej zależy mi na tym, by nauczyć gimnazjalistów myślenia, stąd moim ulubionym pytaniem, jest „dlaczego?”. Prywatnie lubię kolor zielony oraz ciekawą lekturę, moja ulubiona książka to „Mistrz i Małgorzata” M. Bułhakowa.

"Uczenie się jest najwspanialszą i dającą najwięcej radości grą na świecie. Wszystkie dzieci rodzą się z takim przekonaniem i pielęgnują je, dopóki nie przekonamy ich, że nauka jest ciężką i nieprzyjemną pracą. Niektóre dzieci nigdy nie dają się o tym przekonać i przechodzą przez życie, wierząc, że nauka jest przyjemnością i jedyną grą, w którą warto grać się bawić."      (GLENN DOMAN)

Dbam o to, aby w naszej szkole jak najwięcej uczniów myślało podobnie oraz czerpało radość z uczenia się, z brania odpowiedzialności za zdobywanie wiedzy, rozwijając również przy tym i kształtując swoją osobowość. 

Małgorzata Kułaczkowska - dyrektor CLVI Liceum