Aktualność

Turniej Debat Oksfordzkich

29.04.2026

W poniedziałek (27.04) nasza drużyna z kl.2a w składzie: Wiktor-kapitan, Emilka, Bernard i Filip, wzięła udział w Cyklicznym Międzyszkolnym Turnieju Debat Oksfordzkich. Debiut przerósł nasze oczekiwania. W dwóch ostrych rundach uczniowie starli się z godnymi przeciwnikami: drużyną z XLIII LO i z Wawerskiej Szkoły Realnej-LO. Debaty dotyczyły dwóch tematów: "Powstanie listopadowe-stracone" zwycięstwo, "Konstytucja 3 maja była powodem upadku Rzeczpospolitej". Sędziowie docenili talenty retorskie uczniów. Czekamy na kolejne sukcesy i taką promocję szkoły.