CLVI Liceum
Ogólnokształcące Integracyjne
Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie

Wychowanie fizyczne

Tomasz Kobylarz

Tomasz Kobylarz

Tomasz Kobylarz - nauczyciel wychowania fizycznego. Jestem nauczycielem z 28 letnim stażem. Moim ulubionym sportem jest piłka siatkowa w którą grałem wiele lat w III lidze. Bardzo lubię grać w siatkówkę plażową.

Magdalena Kolańska-Ramęda

Magdalena Kolańska-Ramęda

Magdalena Kolańska-Ramęda - nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca klasy  3c. Jestem nauczycielem dyplomowanym i uczę w naszej szkole wychowania fizycznego. Jestem instruktorem gimnastyki sportowej, specjalistą z gimnastyki korekcyjnej z elementami rehabilitacji i menagerem oświaty. Dodatkowo kształciłam się na wydziale ekonomicznym kończąc studia z ekonomiki turystyki. Interesuje mnie sport, biologia, zasady zdrowego stylu życia,...

Mariola Wyszczelska

Mariola Wyszczelska

Mariola Wyszczelska - Nauczyciel wychowania fizycznego. Głównym priorytetem w mojej pracy jest wychowanie oraz kształtowanie postaw dzieci i młodzieży do zdrowego i aktywnego trybu życia. Moje zainteresowania to taniec i fitness.

"Uczenie się jest najwspanialszą i dającą najwięcej radości grą na świecie. Wszystkie dzieci rodzą się z takim przekonaniem i pielęgnują je, dopóki nie przekonamy ich, że nauka jest ciężką i nieprzyjemną pracą. Niektóre dzieci nigdy nie dają się o tym przekonać i przechodzą przez życie, wierząc, że nauka jest przyjemnością i jedyną grą, w którą warto grać się bawić."      (GLENN DOMAN)

Dbam o to, aby w naszej szkole jak najwięcej uczniów myślało podobnie oraz czerpało radość z uczenia się, z brania odpowiedzialności za zdobywanie wiedzy, rozwijając również przy tym i kształtując swoją osobowość. 

Małgorzata Kułaczkowska - dyrektor CLVI Liceum