CLVI Liceum
Ogólnokształcące Integracyjne
Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie

Psycholog

Małgorzata Opanowicz-Małyszko

Małgorzata Opanowicz-Małyszko - Psycholog szkolny

Małgorzata Opanowicz-Małyszko - Psycholog szkolny Zajmuję się pomocą psychologiczno-pedagogiczną. Wspieram uczniów z trudnościami, pomagam rozwiązywać konflikty, pracuję z uczniami, nauczycielami i rodzicami nad zapobieganiem problemom, prowadzę działania diagnozujące, terapeutyczne oraz na rzecz rozwoju umiejętności, talentów uczniów. Moje zainteresowania to literatura, sztuka i oczywiście psychologia. Lubię...

"Uczenie się jest najwspanialszą i dającą najwięcej radości grą na świecie. Wszystkie dzieci rodzą się z takim przekonaniem i pielęgnują je, dopóki nie przekonamy ich, że nauka jest ciężką i nieprzyjemną pracą. Niektóre dzieci nigdy nie dają się o tym przekonać i przechodzą przez życie, wierząc, że nauka jest przyjemnością i jedyną grą, w którą warto grać się bawić."      (GLENN DOMAN)

Dbam o to, aby w naszej szkole jak najwięcej uczniów myślało podobnie oraz czerpało radość z uczenia się, z brania odpowiedzialności za zdobywanie wiedzy, rozwijając również przy tym i kształtując swoją osobowość. 

Małgorzata Kułaczkowska - dyrektor CLVI Liceum