CLVI Liceum
Ogólnokształcące Integracyjne
Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie

Pedagog

Magdalena Ciodyk - Pedagog szkolny i trener eeg biofeedback

Magdalena Ciodyk - Pedagog szkolny i trener eeg biofeedback W Gimnazjum nr 7 pracuję od września 2009 roku. Ważna jest dla mnie atmosfera w szkole i nawiązanie bezpośredniej relacji. Bardzo zależy mi tym, żeby w szkole każdy czuł się dobrze i bezpiecznie, a uczniowie szanowali się i okazywali sobie życzliwość. Często pomagam w rozwiązywaniu trudności, jestem też tutorem. Moje zainteresowania to: aranżacja wnętrz, turystyka górska,...

"Uczenie się jest najwspanialszą i dającą najwięcej radości grą na świecie. Wszystkie dzieci rodzą się z takim przekonaniem i pielęgnują je, dopóki nie przekonamy ich, że nauka jest ciężką i nieprzyjemną pracą. Niektóre dzieci nigdy nie dają się o tym przekonać i przechodzą przez życie, wierząc, że nauka jest przyjemnością i jedyną grą, w którą warto grać się bawić."      (GLENN DOMAN)

Dbam o to, aby w naszej szkole jak najwięcej uczniów myślało podobnie oraz czerpało radość z uczenia się, z brania odpowiedzialności za zdobywanie wiedzy, rozwijając również przy tym i kształtując swoją osobowość. 

Małgorzata Kułaczkowska - dyrektor CLVI Liceum