CLVI Liceum
Ogólnokształcące Integracyjne
Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
« Powrót do Szkoła

Kadra Pedagogiczna

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

  1.  

Bhuiyan (Krzyszczak) Agata

Podstawy przedsiębiorczości

  1.  

Borkowski Bartosz

Historia

  1.  

Chmielewska Iwona

Psycholog

  1.  

Ciodyk  Magdalena

Pedagog

  1.  

Czuczwara Agnieszka

Język polski, wiedza o kulturze

  1.  

Deliś  Katarzyna

N-l współorganizujący proces kształcenia

  1.  

Grodzka – Marziano Marianna

Język hiszpański

  1.  

Haman Anna

Bibliotekarz

  1.  

Indrzejczyk Justyna

N-l współorganizujący proces kształcenia

  1.  

Janiec – Mirosławska Diana

Język polski

  1.  

Kobylarz Tomasz

Wychowanie fizyczne

  1.  

Kolańska – Ramęda Magdalena

Wychowanie fizyczne, ekonomia w praktyce

  1.  

Kordulasińska Joanna

Matematyka

  1.  

Kowalczyk Michał

N-l współorganizujący proces kształcenia

  1.  

Kułaczkowska Małgorzata

Dyrektor szkoły, pedagog

  1.  

Legucka Karolina

Język polski

  1.  

Łozińska-Lendzion Grażyna

N-l współorganizujący proces kształcenia

  1.  

Maj Katarzyna

Język angielski

  1.  

Makowski Józef

N-l współorganizujący proces kształcenia

  1.  

Mazur Joanna

Język niemiecki

  1.  

Merska – Gromek Katarzyna

Z-ca dyrektora, biologia

  1.  

Miąskiewicz Ilona

Religia

  1.  

Moniuszko – Łapińska Agata

Informatyka, grafika komputerowa

  1.  

Myśliwiec Anna

Matematyka, fizyka

  1.  

Nazaruk Piotr

Język angielski

  1.  

Nowińska Julita 

Matematyka, fizyka

  1.  

Opanowicz – Małyszko Małgorzata

Psycholog

  1.  

Pawęcka Patrycja

Język hiszpański

  1.  

Płotczyk Agnieszka

N-l współorganizujący proces kształcenia

  1.  

Pruska Urszula

Geografia

  1.  

Raczkowska Renata

WOS, WDŻ

  1.  

Romanowska Edyta

N-l współorganizujący proces kształcenia

  1.  

Schirok Agata

Terapia pedagogiczna

  1.  

Szymański Przemysław

Informatyka, zajęcia techniczne

  1.  

Świda Małgorzata

N-l współorganizujący proces kształcenia

  1.  

Topa Bogdan

EDB, WOS, historia

  1.  

Urbańczyk – Jaroszyńska Maria

Chemia, biologia

  1.  

Walo Irena

Język hiszpański

  1.  

Witczak Małgorzata

N-l współorganizujący proces kształcenia

  1.  

Wyszczelska Mariola

Wychowanie fizyczne

  1.  

Zbroszczyk Łukasz

Warsztaty z kreatywności

  1.  

Zwolińska Monika

Język angielski

 

Wychowanie, jeżeli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem

J.H. Pestalozzi