CLVI Liceum
Ogólnokształcące Integracyjne
Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie

Matematyka

Anna Myśliwiec

Anna Myśliwiec nauczyciel matematyki i wychowawca 3D

Anna Myśliwiec Z wykształcenia jestem nauczycielem matematyki i pedagogiem. W roku szkolnym 2016/2017 pełnię funkcję wychowawcy 3B. Zostałam też wybrana przez młodzież naszego gimnazjum na Rzecznika Praw Ucznia. Kilka razy udało mi się udowodnić, że przy odrobinie zaangażowania ze strony młodego człowieka "Królową Nauk" można zrozumieć, a nawet polubić. Chętnie przebywam na łonie natury, spaceruję oraz jeżdżę na rowerze

Julita Nowińska

Julita Nowińska

Julita Nowińska - Nauczyciel matematyki i wychowawca klasy 2B W gimnazjum uczę matematyki ale także bardzo lubię chemię. Prywatnie jestem miłośniczką wszelakich sportów wodnych od pływania żabką zaczynając a na pływaniu jachtami po morzu kończąc. W nauczaniu najważniejsze dla mnie jest wypracowanie płaszczyzny porozumienia i wzajemnego szacunku oraz takie przekazywanie wiedzy by każdy uczeń poczuł, że dla nauczyciela jest kimś ważnym.

Joanna Kordulasińska

Joanna Kordulasińska nauczyciel matematyki

Joanna Kordulasińska - nauczyciel matematyki od roku szkolnego 2017/2018. Ukończyłam Uniwersytet Łódzki. Uczę również informatyki i matematyki w języku angielskim. Matematyka zawsze mnie interesowała i fascynowała. W mojej pracy nauczyciela zależy mi, aby pokazać uczniom piękno tego przedmiotu i jego użyteczność w życiu codziennym. Jednak najważniejszy dla mnie jest uczeń i budowanie dobrych stosunków opartych na wzajemnym...

"Uczenie się jest najwspanialszą i dającą najwięcej radości grą na świecie. Wszystkie dzieci rodzą się z takim przekonaniem i pielęgnują je, dopóki nie przekonamy ich, że nauka jest ciężką i nieprzyjemną pracą. Niektóre dzieci nigdy nie dają się o tym przekonać i przechodzą przez życie, wierząc, że nauka jest przyjemnością i jedyną grą, w którą warto grać się bawić."      (GLENN DOMAN)

Dbam o to, aby w naszej szkole jak najwięcej uczniów myślało podobnie oraz czerpało radość z uczenia się, z brania odpowiedzialności za zdobywanie wiedzy, rozwijając również przy tym i kształtując swoją osobowość. 

Małgorzata Kułaczkowska - dyrektor CLVI Liceum