CLVI Liceum
Ogólnokształcące Integracyjne
Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie

Matematyka

Anna Myśliwiec

Anna Myśliwiec

Anna Myśliwiec Z wykształcenia jestem nauczycielem matematyki i pedagogiem.  Zostałam też wybrana przez młodzież naszego gimnazjum na Rzecznika Praw Ucznia. Kilka razy udało mi się udowodnić, że przy odrobinie zaangażowania ze strony młodego człowieka "Królową Nauk" można zrozumieć, a nawet polubić. Chętnie przebywam na łonie natury, spaceruję oraz jeżdżę na rowerze

Julita Nowińska

Julita Nowińska

Julita Nowińska - nauczyciel matematyki W gimnazjum uczę matematyki ale także bardzo lubię chemię. Prywatnie jestem miłośniczką wszelakich sportów wodnych od pływania żabką zaczynając a na pływaniu jachtami po morzu kończąc. W nauczaniu najważniejsze dla mnie jest wypracowanie płaszczyzny porozumienia i wzajemnego szacunku oraz takie przekazywanie wiedzy by każdy uczeń poczuł, że dla nauczyciela jest kimś ważnym.

Joanna Kordulasińska

Joanna Kordulasińska

Joanna Kordulasińska - nauczyciel matematyki. Ukończyłam Uniwersytet Łódzki. Uczę również informatyki i matematyki w języku angielskim. Matematyka zawsze mnie interesowała i fascynowała. W mojej pracy nauczyciela zależy mi, aby pokazać uczniom piękno tego przedmiotu i jego użyteczność w życiu codziennym. Jednak najważniejszy dla mnie jest uczeń i budowanie dobrych stosunków opartych na wzajemnym szacunku. Nie boję się...

"Uczenie się jest najwspanialszą i dającą najwięcej radości grą na świecie. Wszystkie dzieci rodzą się z takim przekonaniem i pielęgnują je, dopóki nie przekonamy ich, że nauka jest ciężką i nieprzyjemną pracą. Niektóre dzieci nigdy nie dają się o tym przekonać i przechodzą przez życie, wierząc, że nauka jest przyjemnością i jedyną grą, w którą warto grać się bawić."      (GLENN DOMAN)

Dbam o to, aby w naszej szkole jak najwięcej uczniów myślało podobnie oraz czerpało radość z uczenia się, z brania odpowiedzialności za zdobywanie wiedzy, rozwijając również przy tym i kształtując swoją osobowość. 

Małgorzata Kułaczkowska - dyrektor CLVI Liceum