CLVI Liceum
Ogólnokształcące Integracyjne
Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
http://lo156.pl/system/gallery_pictures/pictures/000/003/985/admin_panel/kartka-świąteczna-720x415.jpg?1545381892

Chemia

Maria Urbańczyk-Jaroszyńska

Maria Urbańczyk-Jaroszyńska Swoją przygodę z pracą w szkole rozpoczęłam zaraz po studiach. Być nauczycielem to dla mnie ogromne wyzwanie, odpowiedzialność i nieustanna motywacja do własnego rozwoju. Uwielbiam pracować z młodzieżą, ponieważ daje mi to wiele radości i satysfakcji. W nauczaniu stawiam na wszechstronny rozwój uczniów. Zawsze staram się aby moje lekcje były ciekawe, motywowały do myślenia, odbywały się w miłej,...

"Uczenie się jest najwspanialszą i dającą najwięcej radości grą na świecie. Wszystkie dzieci rodzą się z takim przekonaniem i pielęgnują je, dopóki nie przekonamy ich, że nauka jest ciężką i nieprzyjemną pracą. Niektóre dzieci nigdy nie dają się o tym przekonać i przechodzą przez życie, wierząc, że nauka jest przyjemnością i jedyną grą, w którą warto grać się bawić."      (GLENN DOMAN)

Dbam o to, aby w naszej szkole jak najwięcej uczniów myślało podobnie oraz czerpało radość z uczenia się, z brania odpowiedzialności za zdobywanie wiedzy, rozwijając również przy tym i kształtując swoją osobowość. 

Małgorzata Kułaczkowska - dyrektor CLVI Liceum